В периода 14 – 17 април учениците от 1. до 7. клас взеха участие във вълнуващо зелено училище, което се проведе в уютен комплекс в с. Бързия. По време на престоя си децата имаха възможност да съчетаят ученето с много нови …Прочети >>>
В периода 14 – 17 април учениците от 1. до 7. клас взеха участие във вълнуващо зелено училище, което се проведе в уютен комплекс в с. Бързия. По време на престоя си децата имаха възможност да съчетаят ученето с много нови …Прочети >>>