🏆⚽ С гордост споделяме, че нашият училищен отбор взе участие в инициативата „Училищен футболен мондиал 2026“ за смесени ученически отбори 2 – 4 клас, проведена в Национална футболна база „Бояна“ – София.
С много емоции, спортсменски дух и отборна игра нашите ученици достойно представиха училището и показаха, че спортът обединява, вдъхновява и изгражда приятелства.
Поздравяваме всички участници за старанието, ентусиазма и прекрасното представяне!
