24. май – празник на просветата и културата

Днес в нашето училище тържествено отбелязахме 24. май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност.

С много песни, танци, стихове и артистични изпълнения учениците показаха своето уважение към делото на първоучителите и любовта си към българския език и знание. Празникът премина в дух на радост, творчество и гордост от богатото културно наследство, което ни обединява като народ. Благодарим на всички ученици и учители за старанието и прекрасните емоции, които споделихме заедно!